Pirties skaitiniai

Vantų savybės

Vantų savybės

Lietuviška pirtis išsiskiria gausiu žolių ir vaistinių augalų panaudojimu pirtyje. Vantos ruošiamos iš visų Lietuvoje augančių medžių. Pagrindinės vantos naudojamos pirties procedūrų metu:

Kaštonas ir sveikata

Kaštonas ir sveikata

Daugelyje pirties procedūrų galima naudoti ir paprastus kaštonus. Iš kaštonų lapų  ruošiamos vantos, kaštonai malami ir naudojami kūno odos šveitimui, maišant su druska arba trinant vienus.

Medus pirtyje

Medus pirtyje

Informacijos apie medų tiek daug, kad ją surinkti ir susisteminti reikia labai daug laiko.... Geri žmonės informaciją surinko ir jums belieka ją perskaityti....Štai ką radau interneto paltybėse.

Gintaras pirtyje

Gintaras pirtyje

Apie Baltijos gintarą (sukcinitą)

Gintaras – vienas pirmiausiųjų pasaulio vertingųjų mineralų sekoje. Žmonijai jis žinomas tūkstančius metų, randamas įvairiose Žemės vietose. Kiekvienos radimvietės gintaras vis kitoks, skirtingas sudedamųjų medžiagų proporcijomis, spalvomis, amžiumi ir kt. Vis dėlto, seniausi gintaro keliai per mirtinus pavojus buvo išminti link dabartinės Baltijos jūros: baltiškasis gintaras tūkstantmečiais garsėjo grožiu ir ypatingomis galiomis.

Masažas pirtyje

Masažas pirtyje

Lietuviškoje pirtyje masažas atliekamas efektyviau nei įprastomis sąlygomis t.y. masažo kabinete. Lankantis pirtyje mūsų organizmas patiria naudingą "stresą". Suaktyvėja kraujotaka raumenyse ir odos paviršiuje. Dingsta įtampa, atsipalaiduoja raumenys, organizmas pailsi ir atsigauna.