Viso kūno šveitimas (pilingas)

Kur dar galima rasti geresnę vietą šiai procedūrai jeigu ne pirtyje. Kūno šveitimas arba pilingas, padeda greitai ir efektyviai nuvalyti odos paviršių, pašalinti negyvas odos  ląsteles. 

 Pirtyje populiariausias ir dažniausiai atliekamas yra mechaninis odos valymas.

Sekantis, taip pat  randantis pasekėjų yra cheminis valymas. Tačiau šiuo atveju atliekamas tik paviršinis valymas. Dažniausiai naudojamos natūralios priemonės turinčios rūgšties ir atliekama be pirštinių :) todėl jokios baimės, kad kas nors bus ne taip...

Priemonių, kurios naudojamos odos valymui pasirinkimas labai platus. Kokias pasirinkti priklauso nuo daugybės faktorių. Tačiau, yra ir tokių kurios prieinamos kiekvienam, o poveikis jaučiamas iš karto.  Pati paprasčiausia ir visiems žinoma - natūrali kava. Galima pasirinkti kokio rupumo kavą naudosime: smulkiai arba stambiai maltą. Praktikoje teko susidurti, kad šveitimui naudojama panaudotos kavos tirščiai t.y. išgėrus kavą likusi kava puodelyje. Aš manau, kad mūsų oda nusipelno didesnės pagarbos ir ją  šveistume su šviežiai plikytos kavos tirščiais. Tokioje kavoje išlieka daugiau maistinių medžiagų, kvapas intensyvesnis, nereikia jokių papildomų medžiagų. Kavos pupelės turi daug aliejaus, kuris puikiai maitina odą, padeda kovoti su celiulitu, stangrina odą apsaugo nuo strijų. Aliejus pasižymi detoksikuojančiomis savybėmis, stiprina skysčių apykaitą.

 

 

Pirtyje vynuoges naudojame sutrintas. Paruošta sutrintų vynuogių mase triname odą. Tai puiki regeneruojanti ir atgaivinanti  kūno procedūra. 

Vynuogės - tai tikras grožio eliksyras jūsų odai. Jei bent kartą per savaitę laikysitės vynuogių dietos arba valgysite su jomis pagamintų patiekalų, jūsų oda taps skaistesnė ir elastingesnė. Mėlynos ir raudonos vynuogės turi 20 žinomų antioksidantų, kovojančių su laisvaisiais radikalais, kurie skatina odos ligas ir raukšlių atsiradimą. Šie antioksidantai koncentruojasi vynuogės odelėje, todėl visada pirkite kuo tamsesnės spalvos vynuoges.

Vynuogėse esantis kalis skatina skysčių išsiskyrimą, o tai padeda sumažinti atsirandančius maišelius po akimis. Taip pat kalis ir magnis stiprina širdies ir kraujagyslių veiklą, o folio rūgštis ir geležis padeda stoti  kovą su mažakraujyste. Valgant vynuoges valosi limfinė sistema ir iš organizmo šalinamos nuodingos medžiagos.