Pirtininkas Aridas Pabedinskas

Svarbiausias žmogus lietuviškoje pirtyje - pirtininkas

Svarbiausias žmogus lietuviškoje pirtyje - pirtininkas

 

Mano kelias į pirties pasaulį buvo ilgas. Jo pradžia buvo kolūkio pirtyje, kurioje stovėjo periodinio kūrenimo krosnis, kūrenama beržinėmis malkomis. Ir aišku tvirtos bei sunkios beržinės vantos. Su nekantrumu laukiau savaitgalio ir vos ne pirmas atbėgdavau į tą pirtį. Tai buvo visai nesunku nes ji buvo šalia namų. Tarnyba TA nutraukė  pirties malonumus. Vėliau buvo studijos Vilniaus pedagoginiam universitete, kur įgijau istorijos ir politologijos mokytojo bakalauro diplomą, dar vėliau išbandžiau teisės studijas Lietuvos teisės universitete, kur įgijau teisės magistro kvalifikacinį laipsnį. Studijų metu vyko tikros pirties paieškos, pradėjau suprasti, kad trūksta sisteminių žinių apie pirtį, sveiką pirtį. Nusprendžiau pasinaudoti kitų žmonių sukaupta patirtimi. 

Pirties subtilybių mokiausi Pirties Akademijoje. 2008 metai baigiau pirtininko profesionalo kursus. Daug pirtininko darbe lemia asmeninė patirtis ir nuojauta. Nuolatinis darbas su skirtingais žmonėmis leidžia išlaikyti aukštą meistriškumo lygį, suteikti kokybiškas paslaugas.

Siekdamas profesionalumo ir pirtininko meistriškumo nuosekliai gilinausi į pirtininko darbo subtilybes, 2015.05.12 Lietuviškos pirties akademijoje gavau pirtininko - profesionalo kursų baigimo pažymėjimą. Kai tik Lietuvoje buvo patvirtinta pirtininko profesija ir valstybinė  mokymo  programa, atsirado galimybė baigti mokslus ir  įgyti pirtininko profesiją. Tai padariau 2022.08.11. Mokykloje Art of Beauty išsilaikiau valstybinį profesinio mokymo egzaminą ir įgijau Pirtininko kvalifikaciją patvirtinantį išsilavinimą. 

Manau, kad geras pirtininkas turi gerai išmanyti masažą ir jo subtilybes. Pirma rimtesnė pažintis su masažu įvyko Mišakovų masažo mokykloje. Tai buvo Ajurvedinių masažų laikas. O tikros masažuotojo studijos prasidėjo tik įstojus į EPMC. Du metus gilinausi į masažo technikas, metodus. Mokslus baigiau 2017 ir įgijau masažuotojo kvalifikaciją bei tai patvirtinantį diplomą.  Masažo pasaulis yra beribis ir šioje srityje yra kur nuolatos tobulėti ir ieškoti naujų masažo būdų bei technikų. Nuo 2019 metų esu Lietuvos masažuotojų asociacijos narys.

Pirtininko paslaugas teikiu ne tik savo pirtyje. Galiu atvykti į Jūsų pasirinktą pirtį ir organizuoti asmenines arba grupines procedūras. Dirbu su grupėmis iki 200 žmonių, svarbu, kad tik pirtis galėtų priimti visus norinčius. Esant poreikiui, pakviečiu 1 arba 2 pirtininkus į pagalbą, kad Jūsų vakarėlis būtų kuo šaunesnis. 

 

 

 

                  

 

Mano patirtis