Pirtininkas Aridas Pabedinskas

Sveiki visi apsilankę mano svetainėje

Sveiki visi apsilankę mano svetainėje

 

Kokia bebūtų puiki pirtis, kokia bebūtų joje sumontuota įranga, kokybišką pirties procedūrų eigą gali užtikrinti savo darbą išmanantis pirties meistras, pirtininkas.

Pirties subtilybių mokiausi Pirties Akademijoje. 2008 metai baigiau pirtininko profesionalo kursus. Daug pirtininko darbe lemia asmeninė patirtis ir nuojauta. Nuolatinis darbas su skirtingais žmonėmis leidžia išlaikyti aukštą meistriškumo lygį, suteikti kokybiškas paslaugas.

Siekdamas profesionalumo ir pirtininko meistriškumo nuosekliai gilinausi į pirtininko darbo subtilybes ir  2015.05.12 išlaikiau teorinį bei praktinį egzaminą Lietuviškos pirties akademijoje, pagal Lietuvos respublikos sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintą Pirtininko mokymo programą, kuri suteikia teisę teikti  sveikatingumo paslaugas pirtyje.  Tai vienintelė šiuo metu Lietuvoje mokymo įstaiga ruošianti profesionalius pirtininkus .

Manau, kad geras pirtininkas turi gerai išmanyti masažą ir jo subtilybes. Todėl mokiausi masažuotojo amato EPMC. Mokslus baigiau 2017.06.22 ir įgijau masažuotojo kvalifikaciją. Tai leis dar geriau atlikti visas darbo su kūnu procedūras: vanojimą, masažą ir šveitimą.

Pirtininko paslaugas teikiu ne tik savo pirtyje. Galiu atvykti į Jūsų pasirinktą pirtį ir organizuoti asmenines arba grupines procedūras. Dirbu su grupėmis iki 200 žmonių, svarbu, kad tik pirtis galėtų priimti visus norinčius. Esant poreikiui, pakviečiu 1 arba 2 pirtininkus į pagalbą, kad Jūsų vakarėlis būtų kuo šaunesnis. 

Paslaugų kaina grupei iki 10 žmonių, 50 eur/1 valanda.  Esant dideliems kolektyvams, kaina derinama kiekvienu atveju individualiai.

 

 

 

 

Mano patirtis

Spa Procedures