Parafino vonelės rankoms

Parafino vonelės rankoms, plaštakoms.

Tai unikali procedūra, kadangi parafino masė kosmetikoje gali būti naudojama tik kartą, nes ji sutraukia ir kaupia įvairius odos nešvarumus. 

Prieš naudojant parafiną reikia pašildyti iki 75–80 C . Jis nesukelia nudegimų, tačiau šią masę galima tepti tik ant sausos odos. Dažniausiai parafino kaukės naudojamas atjauninti odą, pašalinti randus, spuogus, sugrąžina odai elastingumą, mažina patinimus, paburkimus, tinka rankų ir nagų priežiūrai.  Kaukės iš parafino gerina kraujotaką, stimuliuoja odos liaukų darbą, skatina toksinų ir nešvarumų išsivalymą per poras. Oda išvaloma, tampa lygesne, išnyksta spuogai. Kokybiškai procedūrai labai svarbu tinkamai paruošti parafiną. Tam geriausiai tinka specialios vonelės, kurios saugiai ištirpdo parafiną, o vėliau palaiko reikiamą temperatūrą, kad naudoti būtų saugu ir malonu.

Arido pirtyje daroma drėkinanti kaukė rankoms

Parafinas pašildomas ir į jį panardinamos plaštakos. Jos ištraukiamos, leidžiama apdžiūti ir vėl panardinamos į parafiną – taip atliekamai 3 kartus. Po to rankos patalpinamos į polietileno pirštines, o ant viršaus užmaunamos šilumą sulaikančios pirštines.

Po 15 min. parafinas pašalinamas.

Ši kaukė gerina kraujotaką, lygina ir minkština odą. Procedūrą rekomenduojama atlikti 2 kartus per mėnesį, darant 2 savaičių pertrauką.