Pirties skaitiniai

Kosmetologė apie veido kaukes: „Ne viskas, ką dedame į skrandį, tinka odai“

Kosmetologė apie veido kaukes: „Ne viskas, ką dedame į skrandį, tinka odai“

Ne paslaptis – moterys mėgsta namuose pasigaminti natūralių priemonių veido odos priežiūrai. Dažniausiai tai būna kaukės. Sulaukusios braškių sezono tokių kaukių entuziastės veidą „lepina“ ir šiomis uogomis. Deja, kartais siekiant gero rezultato galima sulaukti priešingo. Ką apie maisto produktų naudojimą veido odai mano profesionalai?

Vaikas pirtyje

Vaikas pirtyje

Vaikai pirtyje, labai subtili tema. Ir aš puikiai suprantu, kodėl daugelis žmonių yra labai kategoriški šiuo klausimu teigdami, kad vaikui pirtyje  pavojinga, o gal netgi ir daugiau žalos nei naudos ir ką jau kalbėti apie pirtį ir kūdikius. Tai atrodo tiesiog nesuderinami dalykai. Bet ar tikrai taip yra? Ar tikrai reikia vaikus į pirtį leisti ne anksčiau nei jiems sukaks 3-5 metai? O kūdikiams ten iš viso ne vieta... Deja, keik žmonių tiek nuomonių.

Pirties krepšelio turinys

Pirties krepšelio turinys

Artėjant savaitgaliui, daugelis pirties gerbėjų mintyse jau krauna pirties krepšelį. Pasvarstykime, ką tame krepšelyje turėtume rasti. Pirties krepšelio turinys priklausys nuo to, į kokią pirtį susiruošėme.

Laikas pirtyje

Laikas pirtyje

 Laiko pojūtis pirtyje.  Tikriausiai ne kartą teko girdėti posakį , kad „Laikas praleistas pirtyje neįskaičiuojamas į gyvenimo trukmę“. 

Saunos dėsniai

Saunos dėsniai

Sauna ir pirtis.  Kuo jos skiriasi?  Kaip saugiai ir teisingai mėgautis saunos šiluma.