Procedūros su gasulo moliu

Šio molio savybės yra unikalios, jis plačiai naudojamas spa procedūrose. Daugelis procedūrų veiksmingiausia atlikti pirtyje. Tik čia yra idealios sąlygos paruošti odą efektyviam valymui ir maitinimui.

 

 

Gasulo molis išgaunamas derlinguose Atlaso kalnuose Maroke. Jį naudojamas daugiau nei 12 amžių Šiaurės Afrikoje, Pietų Europoje ir Artimuosiuose Rytuose, prausimuisi, odos, bei plaukų priežiūrai. Gasulo molis iš kitų molių išsiskiria savo švelnumu. Jo sudėtyje daug mineralų: silicio, kalio bei magnio. Gasulo molio pasta nuplauna visus nešvarumus, pašalina negyvas ląsteles, oda lieka minkšta, švelni it aksomas.

 Naudojimas

Gasulo molis naudojamas veido, kūno odos priežiūrai, plaukų plovimui. Kosmetikos priemonių gamyboje.

VEIDO PRIEŽIŪRAI. Tinka mišriai, riebiai, spuoguotai odai prausti ir kaip valomoji kaukė. Molio miltelius sumaišykite su šiltu vandeniu (galima ir mineraliniu vandeniu, hidrolatais, žoleliu arbata) iki pastos konsistencijos. Košelę tepkite ant drėgnos odos. Jei naudojate kaip kaukę, neleiskite jai sudžiūti. Gasulas sugeria riebalų perteklių, dulkes, negyvas ląsteles, ir ypač gerai ištraukia nešvarumus iš porų.

Jautrios, sausos veido odos prausimui, gasulo molio pasta praturtinkite augaliniu aliejumi. Kuo oda sausesnė ir jautresnė, tuo skystesnę ir riebesnę gasulo pastą naudokite. Tokia pasta nešvarumus nuplauna švelniai, neputodamas ir nepažeisdamas odos.

KŪNO PRIEŽIŪRAI. Naudojamas, kaip kūno prausiklis. Gasulo molio miltelius sumaišykite su šiltu vandeniu iki skysto jogurto konsistencijos ir išsitrinkite, nuplaukite šiltu vandeniu. Taip pat naudojamas, kaip šveitiklis - kūno kaukė. Gasulo molio miltelius sumaišykite su šiltu vandeniu iki pastos konsistencijos, ištepkite storu sluoksniu visą kūną, palaikykite bent kelias minutes (geriausiam rezultatui pasiekti laikyti 15-40 min.) ir nuplaukite šiltu vandeniu. Šis šveitiklis nušveičia odą ir padeda pasišalinti toksinams ir šlakams yra puiki anticeliulitinė priemonė.

Jeigu norite daugiau sužinoti apie šį unikalų molį paskaitykite čia.