Prausykla

Malonu kai pirtyje yra atskiros patalpos skirtingoms pirties procedūroms. Juk kaimiška pirtis tai tarsi mini SPA centras su išskirtinėmis paslaugomis.

Arido pirtyje įrengtos kelios patalpos, kuriose gali būti atliekamos skirtingos procedūros. Viena iš jų yra prausykla. Šioje patalpoje yra dušas nusiprausti ir patogus, platus gultas "šlapioms" procedūroms. Juk pirtyje atliekama daug procedūrų, kurioms nereikia didelės šilumos ir nebūtina tai daryti garinėje. Tai patogu ir todėl, kad vienu metu gali dirbti du pirtininkai, vienas kitam netrukdydami. O dirbant vienam pirtininkui prausykloje, kiti pirties lankytojai gali mėgautis garinės šiluma.

Prausykloje lengvai palaikoma + 35-38C temperatūra ir maloni drėgmė. Viso šito užtenka, kad nuogas žmogaus kūnas nepatirtų streso.

 

 

Prausykloje atliekamos visos procedūros su moliu, kaukėmis ir įvyniojimais. Čia patogu daryti kūno šveitimą, pilingą ar masažą su medumi. Priklausomai nuo procedūrų, vėliau galima pasišildyti garinėje arba pailsėti priepirtyje, poilsio kambaryje.