Pirtis

Sakoma, kad nėra blogos pirties. Yra gera ir labai gera pirtis. Kiekvienas žmogus turi savo pirties supratimą. Daugelis yra pripratę, kad pirtis yra erdvi vieta įvairioms šventėms paminėti. Ir labai retai sutiksi tokį, kuris lankėsi kitokioje pirtyje. Ir tai normalu nes pirčių, kurios skirtos poilsiui, bendravimui ir procedūroms, skirtoms pataisyti sveikatą, pasirūpinti savo savijauta yra nedaug. Arido pirtis viena iš nedaugelio kurioje viskas įrengta gausioms pirties procedūroms. Tai tarsi kaimo SPA su visomis jau tradicinėmis tapusiomis vandens procedūromis. Čia visi tampa lygiais, nusimeta rūbus, paslepia prabangius telefonus....

Ir visi paklūsta kvietimui: Į pirtį einame nuogu kūnu, atvira siela ir švariomis mintimis. 

Pirties krosnis

Svarbiausias ir brangiausias daiktas pirtyje yra krosnis. Nuo jos priklauso kiek patogiai jausis žmogus, koks bus garas.

Pirties gultai

Man patinka natūralus produktas, todėl pirties garinė ir procedūrų patalpa padaryta iš drebulinių lentų. Gultai pagaminti iš tvirto medžio - uosio ...

Poilsio kambarys

Pirties poilsio kambarys skirtas pailsėti po procedūrų, čia galima klausytis muzikos, ragauti žolelių arbatą ir maloniai bendrauti su draugais.

Prausykla

Malonu kai pirtyje yra atskiros patalpos skirtingoms pirties procedūroms. Juk kaimiška pirtis tai tarsi mini SPA centras su išskirtinėmis paslaugomis.

Vantos pirtyje

Tradiciškai vanojantis naudojamos beržo, ąžuolo ir kadagio vantos. Norint turėti gerą vantą ją būtina teisingai paruošti.

Pirties aplinka

Arido pirtis turi savo "pirties kiemelį", kuriame yra vietos pagulėti ant žolės, pasimėgauti saulės spinduliais.