Poilsio kambarys

Pirties poilsio kambarys skirtas pailsėti po procedūrų, čia galima klausytis muzikos, ragauti žolelių arbatą ir maloniai bendrauti su draugais.

Poilsio kambaryje yra vieta persirengti, pasidėti daiktus. Taip pat numatyta vieta masažams, yra masažams skirtas stalas. Pirtyje vietoj tradicinių sunkių stalų ir suolų stovi kompaktiškas staliukas ir kėdės. Todėl kiekvienas pirties svečias turi savo erdvę pailsėti. Patogiai telpa 8 žmonės.

Jūsų patogumui nedidelis darbastalis su kriaukle ir visais  būtiniausiais  stalo įrankiais. 

 

     

Užsakius pirtį su pirtininko paslaugomis, Jūsų patogumui bus paruošti rankšluosčiai ir chalatai. Jeigu pamiršite šlepetes, ne bėda. Vienkartines šlepetes galėsite nusipirkti pirtyje. Smalsiems pirties lankytojams yra informacijos apie teisingą pirties procedūrų eigą. 

Pirtyje yra šiltas WC į kurį patenkame tiesiai iš poilsio kambario. 

 

Tiems kas nori paragauti arbatos paruoštos ant gyvos ugnies, arbata paruošiama virdulyje - samovare. Samovaras kūrenamas medžio skiedromis, arbata būna itin skani ir kvapni (būtina užsakyti iš anksto). Toks arbatos paruošimas atliekamas, tikriausiai, vienintelėje pirtyje Vilniuje ar jo apylinkėse.