Pirties skaitiniai

Pirties krepšelio turinys

Pirties krepšelio turinys

Artėjant savaitgaliui, daugelis pirties gerbėjų mintyse jau krauna pirties krepšelį. Pasvarstykime, ką tame krepšelyje turėtume rasti. Pirties krepšelio turinys priklausys nuo to, į kokią pirtį susiruošėme.

Laikas pirtyje

Laikas pirtyje

 Laiko pojūtis pirtyje.  Tikriausiai ne kartą teko girdėti posakį , kad „Laikas praleistas pirtyje neįskaičiuojamas į gyvenimo trukmę“. 

Saunos dėsniai

Saunos dėsniai

Sauna ir pirtis.  Kuo jos skiriasi?  Kaip saugiai ir teisingai mėgautis saunos šiluma.

Medus pirtyje

Medus pirtyje

Informacijos apie medų tiek daug, kad ją surinkti ir susisteminti reikia labai daug laiko.... Geri žmonės informaciją surinko ir jums belieka ją perskaityti....Štai ką radau interneto paltybėse.

Masažas vantomis ir pasiruošimas pirties procedūroms

Masažas vantomis ir pasiruošimas pirties procedūroms

 Pagrindinė informacija apie lankymąsi pirtyje ir masažą su vanta.

Lankymasis pirtyje jau yra tapęs tradicinis laiko praleidimo būdas. Vieni į pirtį eina tam, kad pabendrauti su draugais, aptarti darbo reikalus. Kiti priešingai eina pailsėti, atgauti jėgas po sunkių darbų. O yra ir trečia grupė žmonių, kurie pirtyje mato vietą, kurioje galima pasirūpinti savo organizmu, pailsėti ir padėti organizmui kovoti su įvairiomis, su amžiumi užklupusiomis bėdomis, negalavimais. Būtina pastebėti, kad pirtis puikiai padeda pašalinti įtampą tiek po protinės tiek po fizinės veiklos. Tiesiog Jums reikia įsiklausyti ir jausti savo organizmą, o tada galima mėgautis pirties malonumais. Dažniausiai pirtyje mėgaujamės įvairiais šveitimais ir masažais. Tai padeda atsipalaiduoti, nuimti įtampą, stresą. Visi sutiks, kad efektyviausias masažo įrankis pirtyje žinoma yra vanta. Vantų būna labai įvairių, o tai reiškia, kad ir jų poveikis organizmui yra skirtingas. Dažniausiai pirtyje naudojame tradicines vantas: beržinę, ąžuolinę, liepos, klevo, lazdyno, drebulės, ievos.